GAMEMASTERS CLAN

Καλώς Ορίσατε Στο Φόρουμ Μας
 
ΦόρουμForum PortalLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 [TUT]Parte Prosvasi Sta arxia opiou PC 8elete Apo Opou 8elete

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
[GMS]Legend
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
[GMS]Legend


Μηνύματα Μηνύματα : 263
Ημερομηνία Εγγραφής Ημερομηνία Εγγραφής : 22/12/2011
Ηλικία Ηλικία : 84
Χώρα Χώρα : GREECE

[TUT]Parte Prosvasi Sta arxia opiou PC 8elete Apo Opou 8elete Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: [TUT]Parte Prosvasi Sta arxia opiou PC 8elete Apo Opou 8elete   [TUT]Parte Prosvasi Sta arxia opiou PC 8elete Apo Opou 8elete I_icon_minitimeΤετ Φεβ 15, 2012 11:23 am

Me auto to kolpo borite oxi mono na parete prosvasi sta arxia opiou 8elete kai opia stigmi 8elete alla kai na metatrepsete to PC sas se ena server opou oloi 8a anevazoun kai 8a katevazoun arxia.Ta arxia 8a anevenoun opou orisete.Ite stin epifania ergasias sas ite sta documents ite ston skliro disko.Apla elate stin 8esi twn file sharing sites(mediafire,megaupload,file factory,rapidshare,4shared,2Shared kai ta lipa).
Prota apo ola katevaste HFS(HTTP File Server) Apo edw:
http://www.caa-acli.it/hfs/hfs.exe

Afou katevei anixte to.Pante sto internet browser sas kai grapste panw auto: 192.168.1.1 Auto 8a sas paei sto site tou ISP(internet service provider sas).Bite me ta proepilegmena stixia ta opia einai:
Conn-X:
Username: Admin
Password: Admin
i
Conn-X
Username: Admin
Password: Password
HOL: to idio me to Conn-X
Cyta
Username: cytauser
Password: cytauser
Afou bite dexia ite panw 8a dite kati karteles.kante klik sto NAT>Virtual Server i virtual server sketo.
8a dite kati koutakia kai apo panw na leei LAN Ip Adress
valte 192.168.1.2 Afou to valete patiste ok i oti allo leei.Molis apo8ikeutei pande sto HFS p anixate prin kai patiste Menu>self test.Afou olokliro8ei epitixos 8a emfanistei to exoteriko sas IP panw.Kante to copy kai paste kai doste to se opion 8elei na dei ta arxia p 8a orisete.Borite na ftiaxete xristes p 8a exoun kai dinatotites.As poume kapios 8a anevazei arxia kai kapios mono 8a katevazei.Kante ena neo fakelo opou 8elete me oti onoma 8elete.As poume ama 8elete na anevazoun ekei oi xristes ta arxia tous 8a grapsete Upload Here.Epilexte Real Folder(sinistate gia polla arxia).Meta 8a anevazoun oloi oi xristes ekei ta arxia tous afou prota oriste upload future.Gia na to kanete auto kante dexi klik sto Real folder sas pate ekei p leei upload>upload for anyone.Kai iste etimoi. Ean kati tetoio sas paei straba, boreite na dokimasete mesw cmd to telnet, mesw ayto 8a grapsete dipla tin ip pou 8elete kai 8a patisete enter. Tote yparxei periptwsei akomi kai na elenxete to pc tou alou...den eimai 100% sigouros omws....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://thegmsclan.forumgreek.com/
ROCKET33
Member
Member
ROCKET33


Μηνύματα Μηνύματα : 9
Ημερομηνία Εγγραφής Ημερομηνία Εγγραφής : 19/12/2013

[TUT]Parte Prosvasi Sta arxia opiou PC 8elete Apo Opou 8elete Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [TUT]Parte Prosvasi Sta arxia opiou PC 8elete Apo Opou 8elete   [TUT]Parte Prosvasi Sta arxia opiou PC 8elete Apo Opou 8elete I_icon_minitimeΣαβ Μαρ 22, 2014 10:35 am

dn me vazei vasiikak dn m to vriski ti na kanw
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
[TUT]Parte Prosvasi Sta arxia opiou PC 8elete Apo Opou 8elete
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Prosvasi se pc

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
GAMEMASTERS CLAN :: Hacks-
Μετάβαση σε: